Запослени

01

Слободан Банковић

Разредна настава

02

Гордана Радовановић

Разредна настава

03

Јасна Минић

Разредна настава

04

Бојана Пановски

Разредна настава

05

Маја Кокић

Разредна настава

06

Данијела Костић

Разредна настава

07

Оливера Новаковић

Разредна настава

08

Љиљана Секулић

Разредна настава

09

Виолета Филиповић

Кућна настава

10

Јелена Королија

Српски језик и књижевност

11

Срећко Ђурић

Српски језик и књижевност

12

Јелена Арнаутовић

Руски језик

13

Гордана Виденовић

Енглески језик
Основи реторике и беседништва

14

Анђелка Бајић

Енглески језик
Латински
Стенографија

15

Горана Шкондрић Текелеровић

Ликовна култура
Домаћинство

16

Драган Виденовић

Музичка култура
Изборни хор и оркестар
Хор и оркестар
Pecypcни центар

17

Миодраг Јанковић

Историја
Основи друштвених дисциплина

18

Јасна Томић

Географија

19

Горан Стојановић

Физика
Основи природних дисциплина
Информатика и рачунарство

20

Милан Плавкић

Математика

21

Милица Цветиновић

Математика
Информатика и рачунарство

22

Гордана Дрмић Глишић

Биологија

23

Ивана Златковић

Хемија

24

Драгана Ивић

Основи трговине
Складишно и транспортно пословање
Практична настава
Помоћник директора за наставу

25

Љиљана Костић

Познавање робе
Практична настава
Техника паковања

26

Милан Перишић

Техничко и информатичко образовање
Основе технике рада са праксом

27

Нина Бодрожић

Поштанска мрежа
Пословна коресподенција и комуникација
Поштанске услуге
Пословна информатика
Финансијско пословање
Практична настава

28

Бранислава Гаруновић

Физичко васпитање
Изабрани спорт

29

Марко Лазаревић

Физичко васпитање

30

Јован Блечић

Логика
Устав и право грађана
Филозофија
Државно уређење
Социологија
Васпитач

31

Драгана Николић

Психологија
Саобраћајна психологија
Васпитач

32

Валентина Јањуз

Основи права
Пословна и службена коресподенција
Основи управног поступка
Основи радног права
Основи матичне евиденције
Биротехника
Секретарско пословање

33

Тијана Мирковић

Информатика и рачунарство
Основи економије
Статистика
Пословна и службена коресподенција
Уређење друштва

34

Гордана Чуквас

Грађанско васпитање
Дигитална писменост
Примењена наука
Предузетништво
Одговорно жив. у грађ. друштву
Описмењавање

35

Невенка Филиповић

Веронаука

36

Светлана Вучковић

Оријентација и кретање

37

Бранко Чакаревић

Основе технике рада са праксом

38

Снежана Антоновић

Логопедске вежбе

39

Љиљана Митровић Аранђеловић

Психомоторна реедукација

40

Радмила Видовић

Тифлолог тифлотехничар

41

Снежана Пејаков

Психолог

42

Гордана Филиповић Шиљковић

Социјални радник

43

Јована Ђорђевић

Библиотекар

44

Драгиша Ковачевић

Наставник у Ресурсном центру

45

Далибор Шипка

Васпитач у Ресурсном центру

46

Снежана Ликар

Предшколско и припремно-предшколско

47

Дубравка Гајевић

Сензомоторни терапеут
Визуелни тренер

48

Ана Јоксимовић

Васпитач
Помоћник директора у Дому

49

Татјана Медвед

Практична настава
ВОВО ученици

50

Ирена Вуковић

Васпитач

51

Мира Лазић

Васпитач

52

Зорица Владисављевић

Васпитач

53

Славица Ћирић

Васпитач

54

Диана Јововић

Васпитач

55

Татјана Цветковић

Васпитач

56

Данијела Петковић

Васпитач

57

Татјана Васин

Васпитач

58

Миодраг Славнић

Васпитач

59

Иван Микић

Васпитач

60

Дејан Николић

Васпитач

61

Марија Милошевић

Васпитач

62

Маја Ремер

Васпитач

63

Марија Вранић

Васпитач

64

Радмила Ћулибрк Радисављевић

Васпитач

65

Славица Лабовић

Васпитач